Małe AGD

Ranking suszarek do włosów do 200 zł

Remington 1800 D5000Jak wygląda kobiecy poranek? Z pewnością u każdej kobiety podobnie. Kiedy już uda ci się otworzyć oczy, biegniesz do łazienki z myślą, że musisz się pospieszyć jeśli chcesz zdążyć do pracy. Szybki prysznic, mycie włosów, zębów, wciągasz na siebie ubrania i już sięgasz po kosmetyki by zrobić makijaż. Wszystko w biegu, jak zwykle… jeszcze tylko suszenie włosów. Nie masz czasu by poczekać z nimi w pokoju, czy też słońcu na wyschnięcie, decyzja jest szybka i prosta- sięgasz po suszarkę do włosów.

Problem w tym, twoja stara suszarka nie daje rady z twoimi włosami, ma słabą moc lub niszczy ci włosy więc nie chcesz jej używać? Sprawdź nasz ranking suszarek żeby zobaczyć, którą kupić a jakiej raczej wystrzegać się jak ognia, tym bardziej, że przy niewłaściwym używaniu tejże suszarki możemy doprowadzić do wybuchu pożaru właśnie.

Sprawdźmy więc, która z suszarek jest czegoś warta,  a będzie nas kosztować nie więcej niż plus minus dwieście złotych.

Jaką wybrać suszarkę do włosów

  1. Na miejsce pierwsze zdecydowanie wysuwa się suszarka PHILIPS HP8103/00, która normalnie kosztuje 99,00 złotych, ale przy dobrych promocjach można ją otrzymać już za niecałe 40 złotych. suszarka PHILIPS HP8103/00Suszarka ta poza tym, że suszy włosy, powoduje również, że są ona naprawdę miękkie i bardzo puszyste, przez co świetnie współpracuje z jakimś dobrym szamponem znanej firmy produkującej kosmetyki przeznaczone właśnie do naszych włosów.
  2. Jako druga z nich z pewnością świetnie sprawdzi się suszarka REMINGTON D5215, dzięki której nie tylko dobrze wysuszymy swoje włosy, ale również także i zadbamy o nie w inny sposób, to znaczy użyjemy na nich tak zwanego efektu jonizacji. suszarka REMINGTON D5215Efekt jonizacji zaś, to taki efekt jonów, dzięki któremu nasze włosy będą znowu sprężyste, piękne i cudownie wręcz układały się na naszej głowie. Do tego ta suszarka kosztuje 149 złotych, ale możemy otrzymać ją już za niecałe 90 złotych, jeżeli uda nam się upolować promocję, więc jest to zakup naprawdę bardzo opłacalny. Przy tym suszarka REMINGTON D5215 posiada również dyfuzor, dzięki czemu powietrze przez nią wypuszczane nie będzie ogrzewać jedynie wybranego kawałka naszej głowy, a szerszy jej fragment.
  3. Jako trzecim z kolei naszym wyborem z pewnością powinniśmy zainteresować się produktem tej samej firmy, czyli suszarką REMINGTON D 5000. REMINGTON D 5000Ten zaś wybór pozwoli nam nie tylko wydać mniej, bo od 60 do jedynie 120 złotych, ale również umożliwi nam schowanie naszego nowego sprzętu na przykład do torby podróżnej, bo mimo braku dyfuzora, efektu jonizacji, czy też turbo, lub zimnego nadmuchu suszarka REMINGTON D 5000 ma taką przewagę nad wszystkimi tutaj omawianymi powyżej produktami, że jest po prostu od nich mniejsza, a co za tym idzie, zarazem od nich poręczniejsza.
  4. Jeżeli zaś nie chcemy pozbawiać się możliwości zimnego nadmuchu, czy też dyfuzora, to zawsze możemy zakupić suszarkę MPM MSW-13, która posiada właśnie wszystkie te dwie wymienione przez chwilą opcje. MPM MSW-09Ta możliwość będzie nas kosztować od 20 do 40 złotych, ale jej zakup z pewnością bardzo nam się szybko zwróci, tym bardziej, że suszarka MPM MSW-09 należy do bardzo dobrych i niezawodnych produktów i nie musimy się martwić, że zawiedzie nas na przykład w połowie suszenia głowy i zostaniemy z mokrymi włosami tylko po to, aby się w rezultacie przeziębić. W tym przypadku zdecydowanie nam to jednak nie grozi.

Wybór suszarki jest decyzją dowolną, powyższe jednakże projekty należą do tych najciekawszych w granicach do 200 złotych.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *