Małe AGD

Ranking prostownic do włosów do 200 zł

Remington Shine Therapy S8500Kobiety bardzo lubią na różnorakie sposoby dbać o swoje włosy. Często kobiety mające naturalnie kręcone włosy chcą za wszelką cenę je wyprostować.

Wtedy najlepiej będzie, jeżeli skorzystają z pomocy bardzo sprytnego urządzenia zwanego prostownicą do włosów. Taki sprzęt pozwala nam na zrobienie odwrotności tego, co może nam zrobić lokówka, czyli właśnie na wyprostowanie naszych włosów i sprawienie, że będą one nie tylko bardzo sprężyste i ładne, ale po prostu będą się układać nie falami, ale już na przykład prostymi liniami na naszych ramionach.

Gdzie jednak zakupić taką prostownicę tak, aby nasz budżet, jaki chcemy na nią przeznaczyć, nie przekroczył kwoty 200 złotych? I która z nich będzie na tyle interesująca, że zechcemy wydać nasze pieniądze właśnie na nią, a nie na tą leżącą na przykład tuż obok niej na półce sklepowej? Sprawdźmy to.

Jaką prostownicę do włosów kupić

  1. Na samym początku i na pierwszym miejscu wymienimy prostownicę REMINGTON S6500, którą możemy otrzymać w sklepie stacjonarnym już za 150 złotych, chociaż oczywiście zdarzają się promocje, dzięki którym zakupimy nasz sprzęt o wiele taniej. REMINGTON S6500W tym przypadku możemy liczyć na wyprostowanie naszych włosów, ale również i na regulację temperatury w jakiej chcemy używać naszego urządzenia – to znaczy możemy je ustawić aż do 230 stopni Celsjusza, poza tym posiada ona powłokę ceramiczną. Jedyne, czego niestety nie ma prostownicę REMINGTON S6500, to efektu jonizacji, który pozwoliłby naszym włosom nadać ponowną sprężystość i jędrność.
  2. Jeżeli nie obawiamy się wydać nieco więcej, to na drugim miejscu będzie czekać na nas prostownica REMINGTON S8500 Shine Therapy, która jest dostępna za kwotę 210 lub 150 złotych – zależnie od tego, czy jest ona właśnie na promocji, czy też nie. REMINGTON S8500 Shine TherapyW przypadku używania prostownica REMINGTON S8500 Shine Therapy możemy liczyć na takie opcje, jak na przykład regulacja temperatury również do 230 stopni Celsjusza, dużo mniejszą awaryjność, aniżeli pierwszy produkt – chociaż w przypadku prostownicy REMINGTON S6500 również nie zgłaszano zbyt wielu awarii – poza tym na powłokę ceramiczną i na bardzo ładny czarno zielony kolor, który co nieco przypomina nam morze o poranku.
  3. Do tego możemy zakupić sobie również prostownicę REMINGTON S1005, która kosztować nas będzie jedynie 160 złotych. REMINGTON S1005,W tej cenie otrzymamy wąskie płytki wydłużone do 110 oraz ceramiczne płytki pokryte Teflonem, a to wszystko pozwoli nam na szybkie i bardziej równomierne nagrzewanie się prostownicy REMINGTON S1005, dzięki czemu nie tylko łatwiej będziemy mogli skorzystać z tego urządzenia, gdyż po prostu szybciej się nagrzeje, ale również i po prostu bardziej wygodnie będzie nam naprostować nasze włosy, gdyż działanie prostownicy REMINGTON S1005 rozłoży się równomiernie na dane pasmo, a nie tak, że jedna strona będzie zimna i zakręcona, a druga na przykład gorąca i już bardzo prosta.

Wybór prostownicy w kwocie do 200 złotych jest w sumie rzeczą dosyć…prostą, bo naprawdę sporo tego typu urządzeń możemy zobaczyć na rynku, poza tym może tym, czy lepiej zakupić taką z jonizacją, czy bez. Ale to już zależy jedynie od zasobności naszego portfela, lub też stanu konta bankowego, ponieważ jak wiadomo, efekt jonizacji daje naprawdę bardzo dobroczynne działanie dla naszych włosów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *