Małe AGD

Ranking lokówek do włosów do 200 zł

Remington Volume & Curl AS7051Kobiety lubią być piękne, uwielbiają dbać o swoje ciało, zdrowie i o swoją fryzurę. Kupują różnorakiego gatunku sprzęty, kosmetyki, czy też specyfiki mające na celu poprawić ich samopoczucie zarówno fizyczne, jak i psychiczne, uczęszczają również na zajęcia na siłowni, czy też korzystają z usług prywatnego trenera. Jest wiele sposobów na to, aby poczuć się lepiej, czy też po prostu utrzymać to, co już do tej pory osiągnęliśmy.

Jak jednakże zadbać o to, by nasze włosy zakręciły się tak, byśmy wyglądały jak gwiazda filmowa, a z drugiej strony nie musiały wydawać milionów na wycieczkę do fryzjera? I by zrobić to szybko, gdyż na przykład bardzo spieszymy się do pracy, czy też aby odebrać nasze dzieci ze szkoły, albo po prostu na randkę?

Wtedy dobrym wyjściem będzie zdecydowanie zakup sprytnego i taniego urządzenia zwanego po prostu lokówką do włosów. Które jednak lokówki są tanie – to znaczy do 200 złotych – a zarazem warte naszego zainteresowania i zakupu? Dowiedzmy się tego.

Jaką lokówkę wybrać

  1. Jako pierwsza i najlepsza w naszym zestawieniu przedstawi się nam lokówka Suszarko-lokówka BABYLISS 2656E, którą możemy mieć już za 140 złotych, a jeżeli szczęście nam dopisze, nawet za dużo mniejszą cenę w przypadku promocji.Suszarko-lokówka BABYLISS 2656E Jest to o tyle dobry wybór, iż nie tylko jest to tani produkt, ale również i posiada wbudowaną opcję suszenia, dzięki czemu suszarka nie będzie nam już potrzebna. Poza tym posiada dwa stopnie regulacji prędkości, zimny nawiew oraz obrotowe podłączenie przewodu.
  2. Drugie miejsce zajmuje lokówka REMINGTON CI 95, będąca również bardzo interesującym wyborem (kosztować nas będzie ona jedynie 170 złotych, ale oczywiście można ja spotkać czasem w dużo niższej cenie). Remington Pearl Ci95W tym przypadku mamy do czynienia z konstrukcją zbudowaną przy użyciu powłoki ceramicznej Luxury Pearl Ceramic z prawdziwymi perłami, która to powłoka zapewnia komfort używania lokówki i cudowny efekt falujących włosów.
  3. Trzecią propozycją jest suszarko-lokówka REMINGTON AS 7051, która kosztować nas będzie około 120 złotych. Remington Volume & Curl AS7051Dzięki wybraniu takiej opcji będziemy mieć możliwość nie tylko zakręcenia naszych włosów, ale także wysuszenia ich, podobnie, jak było to w przypadku suszarko-lokówki BABYLISS 2656E. Ta opcja ma aż cztery wymienne końcówki, dzięki czemu możemy nadać naszym włosom objętości (końcówka 50 mm), użyć szczotki z mieszanym włosiem (21 mm), użyć tej z chowanym włosiem (30 mm) oraz koncentratora. Poza tym etui do suszarko-lokówki REMINGTON AS 7051 nie podda się działaniom wysokiej temperatury, a na dodatek sam sprzęt jest zbudowany z powłoki ceramicznej oraz z antystatycznej, dzięki czemu nie przyczepi się on do naszego ubrania, jak to na przykład dzieje się w przypadku naelektryzowanych swetrów. Do tego suszarko-lokówka REMINGTON AS 7051 ma moc 1000 W oraz opcję zimnego nawiewu i obrotowy przewód. Poza tym możemy zarówno sam nawiew, jak i temperaturę wyregulować za pomocą dwustopniowej skali regulacji.

Jak więc widać, mamy do wyboru naprawdę kilka bardzo dobrych opcji, co więcej, w kilku przypadkach skutecznie oszczędzimy na dosyć jednak drogim momentami przedmiocie, jakim jest suszarka do włosów. Dlatego nawet, jeżeli wydamy więcej na lokówkę, to nie mamy się tak naprawdę wtedy czym martwić i czym przejmować, gdyż tak wydatek nam się bardzo szybko opłaci i zwróci.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *