Małe AGD

Jaką elektryczną szczotkę prostująca włosy kupić

Eldom SE10 Lana

Czasami zdarzają się momenty w naszym życiu, że nie mamy ochoty zakręcić sobie włosów, a je po prostu wyprostować. Co zrobić w takim przypadku, szczególnie, jeżeli nie mamy zbytniej ochoty wydawać zbyt wielkiej ilości pieniędzy na prostownicę, lub też po prostu nie zamierzamy kupować tak dużego urządzenia, czy też obawiamy się może, iż nie znajdziemy pasującego dla naszego sprzętu elektrycznego gniazdka i po prostu nie będziemy mieli gdzie się podłączyć? W takich przypadkach najlepiej będzie, jeżeli dokonamy zakupu tak zwanej elektrycznej szczotki prostującej, która jest nie tylko mniejsza od prostownicy, ale bywa również i od niej nieco tańsza – chociaż oczywiście nie w każdym przypadku tego typu – ale z pewnością jest od niej nieco mniejsza i dużo bardziej poręczniejsza.

Z tym, że przy zakupie elektrycznej szczotki prostującej może czekać na nas niemały problem, gdyż rynek jest po prostu zalany tego typu urządzeniami i nie zawsze wiadomo, które z nich do czegokolwiek się nadają, a których z nich lepiej unikać szerokim łukiem. I to dlatego właśnie przydatne są wszelakiego rodzaju recenzje, czy też rankingi, ułatwiające nam całą tą sprawę i pomagające nam podjąć właściwą decyzję.

Ranking Elektryczna szczotka prostująca włosy

  1. Z pewnością bardzo interesującym i chyba najlepszym wyborem dostępnym na rynku elektrycznych szczoteczek prostujących będzie szczotka prostująca CONCEPT KK-1170 Golden Care, dzięki której za cenę plus minus 71 złotych możemy bardzo szybko ułożyć naszą fryzurę, gdyż włosy po stylizacji tą właśnie szczotką będą nie tylko ładne, ale i bardzo pięknie lśniące. CONCEPT KK-1170 Golden CareMożemy ustawić sobie temperaturę używania szczotki od 180 aż do 200 stopni Celsjusza, dzięki czemu nie tylko nie oparzymy się, ale również dopasujemy wyżej wspomnianą temperaturę do czułości naszych włosów.
  2. Jeżeli interesuje nas bardziej rozwiązanie z tak zwaną jonizacją, czyli procesem pomagającym naszym włosom rosnąć i stać się bardziej sprężystymi, to szczególnie dobrym wyborem jest szczotka prostująca BOSCH z jonizacją Quattro-Ion BrilliantCare PHB5363, dzięki to której nie tylko ułożymy sobie naszą fryzurę, ale i świetnie zadbamy o same nasze włosy właśnie. bosch PHB5363Warto zauważyć też, że kosztuje ona niewiele powyżej 100 złotych.
  3. Jako trzecia plasuje się zdecydowanie szczotka prostująca ELDOM SE10 Lana, która może być nasza już za 100 złotych. ELDOM SE10 LanaSzczotka prostująca ELDOM SE10 Lana jest o tyle sympatyczna, że jest nie tylko mała i poręczna, ale również także i o bardzo sympatycznym kolorze, bo różowym, do tego posiada wspomniany już powyżej efekt jonizacji, co czyni ją bardzo interesującą pozycją w naszym krótkim zestawieniu.
  4. Jeżeli mamy ochotę wydać nieco więcej naszych pieniędzy, bo aż 310 złotych, to zawsze możemy zakupić sobie szczotkę prostującą BABYLISS HSB101E.BABYLISS HSB101ESzczotka posiada aż trzy poziomy regulacji temperatury swojego działania, do tego zbudowana jest z powłoki ceramicznej oraz ma zasilanie sieciowe, co akurat jest różnicą w porównaniu z zajmującą drugie miejsce w naszym krótkim zestawieniu szczotką prostującą BOSCH z jonizacją Quattro-Ion BrilliantCare PHB5363, gdyż ta działa jedynie na baterie. Sprawdź parametry techniczne Babyliss 3D Liss Brush HSB100E.

Takich szczotek jest na rynku naprawdę sporo, a każda z nich oferuje nam coś ciekawego i interesującego. Najpierw rozważyć należy, czy preferujemy rozwiązanie bateryjne, czy raczej sieciowe jednakże, a potem zastanowić się kilka razy, czy na pewno potrzebujemy efektu jonizacji dla naszych włosów.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *